Diyetisyen Burcu Dilek Demir – Konak, İzmir

Kilo Kontrolü ve Zayıflama

Yaşam tarzı değişikliği için davranış değişikliği gerekli. Bunun için
etkin yöntemlerle, doğal beslendiğiniz keyifli bir sürece hazır olun.

Atletik Beslenme

Sadece sporcuların değil, aktif yaşayanların da atletik beslenme konusunda bilgilenmeli. Güvenilir bilgileri anlaşılır şekilde öğrenirken performansınızdaki ilerlemeye şahit olacaksınız.

Wellness ve Anti-Aging

Daha genç görünmek veya alkolü bırakmaya çalışıyor olabilirsiniz. Amaç ne olursa olsun davranış değişikliği ve doğru yönlendirme şart. Buradaki yöntem kesinlikle rejim mantığında olmayacak.

Egzersiz Hedefleri

Vücut komposizyonuzun değerlendirilmesi sonucunda kişiye uygun egzersiz hedefleri belirlenir. Orçun Kürüm yüksek lisansı boyunca Egzersizi Bilimi konusunda da eğitimleri tamamlamış olup temel egzersiz fizyolojisine ve tavsiyelerine hakimdir. Bu konudaki bilgi ve vizyonunu danışanları ile paylaşmaktadır.

Hamilelikte Sağlıklı Kilo Alımı

Kilo almak sizin için bugüne kadar hep elde etmesi zor bir şey mi oldu? Ve şimdi üzerine bir de yeni bir konu daha eklendi: hamilelik! Gebe kaldıysanız, bu kilo almanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Uzman Diyetisyen ve Profesyonel Antrenör Desteği İle Birlikte Hedeflerinize Ulaşın!

İzmir Diyetisyen olarak sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet ile beraber almış olduğunuz diyetisyen desteği ile sizlerin spor salonuna gitmeden profesyonel antrenör desteği ile birlikte spor yapmanızı da sağlamaktayız. Diyetisyen ve özel antrenman paketlerinden faydalanmak için ücretsiz ön görüşme için randevu alabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest
Start typing to see products you are looking for.
Shop