Proje Açıklaması

Online Beslenme Danışmanlığı

BOOK THIS TREATMENT

Online Beslenme Danışmanlığı

BOOK THIS TREATMENT

Online Beslenme Danışmanlığı

Online diyet, belirli bir zaman ve mekân kısıtlaması olmaksızın yaşam kalitenizi arttırmak ve sizi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için size özel olarak hazırlanan beslenme planlama çalışmasıdır.

 • Talep edilen kan tahlillerini yaptırdıktan ve tarafınıza gönderilecek beslenme değerlendirme formunu ayrıntılı ve eksiksiz doldurduktan sonra, ilk görüşmemizi telefonda dilerseniz görüntülü konuşarak gerçekleştiriyoruz.
 • Size özel olarak hazırlanan online diyet programını eposta veya WhatsApp üzerinden ulaştırıyoruz. Program süresince istediğiniz soruları WhatsApp üzerinden sorabilirsiniz.
 • Her diyet listesinin uygulama süresi bittikten sonra sabah benzer kıyafetler ve saatte kilonuzu ölçüp bize gönderdikten sonra size özel planladığımız yeni diyet programını gönderiyoruz.
 • Online diyet programı bittikten sonra program sonucunu değerlendirmek için bir telefon görüşmesi daha yapıyoruz. Yeni bir program yapmaya gerek duyulursa 1 aylık program için yeni bir planlama yapıyoruz.
  “If you want to relax, watch the clouds pass by if you’re laying on the grass, or sit in front of the creek; just doing nothing and having those still moments is what really rejuvenates the body…”.
  FRIEDA FRIEDSON • MASSEUSE

  Sağlıklı yaşama merhaba deyin.

  Sağlığınızı korumak ve ideal kilonuza ulaşmak için harekete geçme vakti!

  randevu al