Proje Açıklaması

Bireysel Beslenme Danışmanlığı

BOOK THIS TREATMENT

Bireysel Beslenme Danışmanlığı

BOOK THIS TREATMENT

Bireysel Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı Kilo Verme ve Sağlıklı Kilo Alma

Kişiye özel olarak hazırladığımız sürdürülebilir ve dengeli beslenme planı ve motivasyon desteği ile sağlıklı kilonuza kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kilo Koruma ve Doğru Kilo Yönetimi

Hatalı ve dengesiz beslenmek birçok sağlık sorununa neden olmaktadır. Yeterli ve dengeli beslenme ile kilonuzu kontrol altına almanıza yardımcı oluyoruz.

Metabolik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi

Düzenli aralıklarla takip ederek, hastaya ve hastalığa özel olarak hazırladığımız beslenme programı ile hastalığın tıbbi tedavisine destek oluyoruz.

Gebelik ve Emziklik Döneminde Beslenme

Kişiye özel hazırladığımız diyet programları ile bir yandan anne sütü kalitesini arttırırken bir yandan fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Çocukluk ve Ergenlik Çağında Beslenme

Çocuklar, yetişkinlerden farklı besin öğelerine ihtiyaç duyarlar. Yeterli ve dengeli beslenme ile çocuklarınızın sağlıklı büyüme ve gelişmesine destek oluyoruz.

Sporcu Beslenmesi ve Kilo Kontrolü

Bireylerin günlük fiziksel aktiviteleri, antrenman süresi ve çeşidi, yaşı ve cinsiyeti dikkate alınarak hazırlanan beslenme programı ile yapılan egzersizlerin etkinliği arttırıyoruz.

“If you want to relax, watch the clouds pass by if you’re laying on the grass, or sit in front of the creek; just doing nothing and having those still moments is what really rejuvenates the body…”.

FRIEDA FRIEDSON • MASSEUSE
0%
SPECIAL OFFER

Take some time. Treat yourself. You deserve it.

Book a treatment this month and receive a 25% on all further treatments.

BOOK NOW